İçeriğe geç

Hakkımızda

Doğanın gücünü bilimin etkisiyle birleştirerek, insanların sağlık ve güzellikleri için yenilikçi çözümler sunan öncü bir kuruluş olmayı hedefliyoruz. Vizyonumuz, sürdürülebilir ve doğal ürün formülasyonları ile insan yaşam kalitesini artırmak, bilimsel araştırmalarımızla sektörde öncü olmak ve topluma sağlık konusunda bilinç kazandırmak üzerine odaklanmıştır.

Şirket olarak, sağlık, kozmetik ve ilaç sektörlerinde AR-GE, danışmanlık, üretim ve pazarlama alanlarında faaliyet göstererek, insanların yaşamlarına değer katmayı amaçlıyoruz. Doğanın sunduğu zengin kaynakları kullanarak, yüksek kaliteli, etkili ve güvenilir ürünler geliştirmek için bilimsel yöntemleri ve en son teknolojiyi kullanıyoruz.

Ayrıca, diş sağlığı, kozmetik ve ilaç alanlarında eğitimler vererek, bilgi paylaşımını teşvik ediyor ve sektördeki profesyonellerin sürekli gelişimine katkı sağlıyoruz. Bilimsel toplantılar düzenleyerek sektördeki en güncel bilgileri paylaşıyor, bilgiye dayalı bir yaklaşım benimseyerek sektöre katkıda bulunmayı amaçlıyoruz.

B2B ve B2C çalışmalarımızla, doğal ürünlerin formülasyonu konusundaki zorlukları aşarak hem ticari ortaklarımızın hem de bireylerin sağlık ve güzellik hedeflerine ulaşmalarına destek olmayı planlıyoruz. Şirket ortaklarımızın eczacı ve akademisyen olması, sektörel deneyim ve bilgi birikimimizi güçlendirmekte ve şirketimizi sektörde öne çıkaran değerlerimizin temelini oluşturmaktadır.

Doç. Dr. A. Alper ÖZTÜRK

Co-founder

Dr. Ecz. Sinan Özer

Co-founder